Mistrem BCCCZ  2016 v obedienci se stala:

Kristýna Barošová (Vojkovská) a Never Never Land Va Va Voom

Další pořadí: 2. Valešová Dana a Andromeda Sub Tilia, 3. Musilová Anna a Aroma Chilli Redrob Fenix

Vítězem BCCCZ 2016 v kategorii OB2 je:

Renaata Jandová a We Are Together Gasko Prim

Další pořadí: 2. Baroš Jan a Amigo de Fox Redrob Fenix, 3. místo Jana Krátká a Draco Esmee Wonderfull Dream

Vítězem BCCCZ 2016 v kategorii OB1 je:

Grešová Jana a Kirke Želečský hrádek

další pořadí: 2. Míčová Michaela a Acey Ducey Zip Zap, 3. Andree Jana a Bucefalos Fitmin

 

______________________________________________________________________________________________________

Mistrem BCCCZ 2015 v obedience se stala:

Kristýna Vojkovská a Never Never Land Va Va Voom

Další pořadí: 2. Lada Richterová a Cat Ballow Hardy Horde, 3. Krzystof Wojtunik a Czort Dynamic Quest

Vítězem BCCCZ 2015 v kategorii OB2 je:
Ivana Šimůnková a Daisy

Další pořadí: 2. Anna Musilová a Aroma Chilli Redrob Fenix3. Júlia Bukovinská a Apogee Free Redrob Fenix

Vítězem BCCCZ 2015 v kategorii OB1 je:

Zuzana Burdová a Be Tixy od Dupíků

Další pořadí: 2. Lucie Pruse a Hadden Ferenčík3. Renata Zárubová a Indiana Slezský hrádek


Výsledky OB1, OB2, OB3       Speciál začátečníků  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrem BCCCZ 2014 v obedience se stala:

Dana Valešová a Andromeda Sub Tilia

Pořadí: 1. Varvara Bolshakova a Kaisa, 2. Dana Valešová a Andromeda Sub Tilia, 3. Kristýna Vojkovská a Never Never Land Va Va Voom

Vítězem BCCCZ 2014 v kategorii OB2 je:
Kristýna Másilková a Vigour Bohemia Alké

Další pořadí: 2. Ladislava Richterová a Belle Viktoria Hola-Hopa3. Milana Stupková a Dwigi Witchcraft Hardy Horde

Vítězem BCCCZ 2014 v kategorii OB1 je:

Ivana Šimůnková a Daisies Bohemia Patrix

Další pořadí: 2. Anežka Rybová a Def Leppard Sub Tilia3. Jana Monhartová a Be Yess od Wendaja


Výsledky OB3+OB1  Výsledky OB2  Speciál začátečníků  ŠprtOBití do 12 měs. ŠprtOBití nad 12 měs.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrem BCCCZ 2013 v obedience se stala:

Dana Valešová a Andromeda Sub Tilia

Další pořadí:  2. Ladislava Richterová a Cat Ballow Hardy Horde, 3. Lucia Stemmerová a Bak Fešák

Vítězem BCCCZ 2013 v kategorii OB2 je:
Blanka Čápová a Arabela Windy Luck

Další pořadí: 2. Alena Králová a Attila Hun od Zlatonosné říčky, 3. Milana Stupková a Dwigi Witchcraft Hardy Horde

Vítězem BCCCZ 2012 v kategorii OB1 je:

Lada Richterová a Belle Viktoria Hola-Hopa

Další pořadí: 2. Jana Malínská a Clairvoyant Open Gate, 3. Karolína Prejsová a Diego Tender Flash

 

Celkové výsledky            Speciál začátečníků                  ŠprtOBití

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrem BCCCZ 2012 v obedience se stala:

Dana Valešová a Andromeda Sub Tilia

Další pořadí:  2. Ladislava Richterová a Cat Ballow Hardy Horde, 3. Jana Gibová a Calypso Carl Hardy Horde

Vítězem BCCCZ 2012 v kategorii OB2 je:
Jitka Procházková a Angelic Face Running Free

Další pořadí: 2. Blanka Čápová a Arabela Windy Luck, 3. Lucie Gabrielová a Trust your heart Connals Joy

Vítězem BCCCZ 2012 v kategorii OB1 je:

Soňa Švehlová a Gretty Grain Hafkins

Další pořadí: 2. Ivana Krylová a Bold As Love Open Gate3. Karolína Prejsová a Diego Tender Flash


Celkové výsledky                  Speciál začátečníků                         ŠprtOBití

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrem BCCCZ 2011 v obedience se stala:
Dana Valešová a Andromeda Sub Tilia

Další pořadí: 2. Lucia Stemmerová a Bak Fešák, 3. Ladislava Richterová a Cat Ballow Hardy Horde

Vítězem BCCCZ 2011 v kategorii OB2 je:
Alena Smolíková a Dapper Dame Black Chevers

Další pořadí: 2. Kristýna Vojkovská a Never Never Land Va Va Voom, 3. Lucie Dvořáková a Anwer by Ask Pohemia Petrix

Vítězem BCCCZ 2011 v kategorii OB1 je:
Blanka Čápová a Arabela Windy Luck

Další pořadí: 2. Milana Stupková a Dwigi Withcraft Hardy Horde, 3. Lenka Šulíková a Blossom Garden´s Cool Mint


 Celkové výsledky 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrem BCCCZ 2010 v obedience se stala:
Lucia Stemmerová a Bak Fešák

Další pořadí: 2. Jana Gibová a Calypso Carl Hardy Horde, 3. Dana Valešová a Andromeda Sub Tilia

Vítězem BCCCZ 2010 v kategorii OB1 je:
Kateřina Škrdová a Artic Moon Z Ohromujícího světa


Další pořadí: 2. Kristýna Vojkovská a Never Never Land Va Va Voom, 3. Kristýna Másilková a Vigour Bohemia Alké